banner

NOVINKY

arr3Soupravy SwarovskiPřidány cenově zvýhodněné soupravy Swarovski. Tyto cenově velmi výhodné soupravy šperků a bižuterie...

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Jaroslav Pelouch
Na Čihadle 2924/12
46601 Jablonec nad Nisou
tel: +420 776 295 953
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Úvod » Swarovski - odkazy

Oficiální stránky společnosti Swarovski AG

Oficiální web Swarovski Crystal

URL: www.swarovski.com

Oficiální stránky firmy Swarovski, kde lze zakoupit originální šperky s krystaly Swarovski označené exkluzívním logem labutě Swarovski.

Oficiální web Swarovski Elements

URL: www.swarovski-elements.com

Stránky Swarovski Elements jsou věnovány návrhům šperků, které vznikly ve spolupráci s významnými osobnostmi světové módy. Rovněž zde najdete i fotografie obchodů Swarovski z celého světa, zejména metropolí jako Londýn, New York, Miláno, Vídeň. Najdete zde aktuální magazín Swarovski Elements, ze kterého lze načerpat módní trendy. Můžete zde získat i informace o tom, čím se designéři firmy Swarovski inspirovali. Vše je návštěvníkovi prezentováno formou zajímavých fotografií.

Oficiální web Swarovski Gems

URL: www.swarovski-gems.com

 

Oficiální web Swarovski Optik

URL: www.swarovskioptik.us

 

Oficiální web Swarovski Architecture & Interior Design

URL: architecture.swarovski.com

Stránky Swarovski Architecture se zaměřují především na stylové doplňky využitelné v architekuře. Mezi takové doplňky např. patří svítidla, ať už exteriérová, či interiérová. Svítidla jsou většinou zdobena klasickými krystaly Swarovski. Za povšimnutí stojí zejména nádherné křišťálové lustry z větších či menších křišťálů. Najdete zde inspiraci, jak vybavit moderní dům či byt tak, aby se každé návštěvě tajil dech z nádherných křišťálových doplňků.